Графік роботи:

Пн.-Пт.: 8.00 - 19.00

Сб.: 9.00 - 18.00

Нд.: вихiдний

Наша адреса:

смт. Бородянка вул. Центральна, 296

Дитячий Гастроентеролог

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я (ВООЗ) із занепокоєнням констатує, що у сучасних дітей значно зросла кількість проблем, пов’язаних з травною системою. Статистичні дані підтверджують, що понад 80% дітей усього світу мають різні порушення в роботі органів шлунково-кишкового тракту. При цьому дитячі профільні фахівці все частіше стикаються з «дорослими» гастроентерологічними захворюваннями у своїх маленьких пацієнтів – гепатити, хронічні холецистити, СРК (синдром подразненого кишечника) і т. Д.

Основні причини для візиту до дитячого гастроентеролога центру «Нова Медікал» у Бородянці

Організм дитини знаходиться в стадії свого розвитку і тому у нього ще немає достатньо надійною і міцною сформувалася імунного захисту. Він надзвичайно вразливий перед будь-яким інфекційним агентом або токсином. Відвідати дитячого гастроентеролога необхідно, якщо ви помітили у своєї дитини:

  • зниження або відсутність апетиту, дефіцит ваги;
  • будь-які порушення стільця (запор, діарея), метеоризм (здуття живота);
  • поява без видимих ​​причин нападів нудоти, блювоти;
  • неприємний запах з рота, відрижка;
  • виникнення дискомфорту, кольок або больових відчуттів в області підребер’я, шлунка.

Важливо пам’ятати, що патологічні процеси в шлунково-кишковому тракті порівняно швидко прогресують. Відсутність своєчасної діагностики та лікування призводять до розвитку у дітей хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Послуги дитячого лікаря-гастроентеролога клініки Nova Medical смт. Бородянка

Дитячі лікарі-гастроентерологи медичного центру Nova Medical смт. Бородянка проводять діагностичні заходи і подальшу терапію відповідно до міжнародних протоколами, прийнятими в західних клініках. Батьки отримують детальну вичерпну інформацію про діагностоване у дитини захворювання, причини його виникнення і тактиці лікування. Необхідно розуміти, що терапія хвороб травної системи передбачає не тільки прийом медикаментозних засобів. Вкрай важливо дотримання балансу – в харчуванні, режимі дня, фізичної активності. Дитячі гастроентерологи клініки «Нова Медікал» підберуть ці норми відповідно до індивідуальних особливостей дитини.

На амбулаторному прийомі дитячі профільні фахівці надають повний спектр гастроентерологічних послуг:

  • консультація лікаря;
  • лабораторні аналізи крові, сечі, калу та ін .;
  • ультразвукове дослідження органів черевної порожнини;
  • гастроскопия.

Відновлення нормального функціонування травлення – довготривалий процес, протягом якого у батьків можуть виникнути непередбачені труднощі. Дитячі лікарі-гастроентерологи нашого центру готові надати консультацію в будь-який зручний для Вас час і відповісти на всі Ваші запитання.