Графік роботи:

Пн.-Пт.: 8.00 - 19.00

Сб.: 9.00 - 18.00

Нд.: вихiдний

Наша адреса:

смт. Бородянка вул. Центральна, 296

Ортопед-травматолог

Значення правильного функціонування системи органів руху для здоров’я людини важко переоцінити. Наша повноцінна життєдіяльність неможлива при наявності проблем з опорно-руховим апаратом. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнає, що захворювання кістково-м’язової системи посідають друге місце в переліку причин інвалідності в світі. На їх частку припадає найбільша кількість випадків хронічного больового синдрому. Тому так важлива своєчасна діагностика і лікування будь-яких патологій, пов’язаних з локомоторной системою.

Основні причини для відвідування травматолога-ортопеда центру «Нова Медікал» у Бородянці

Відповідно до переліку Міжнародної класифікації хвороб на сьогоднішній день визначені більше 150 нозологій, що вражають кістки, м’язи, суглоби, зв’язки і сухожилля. Для більшості з них загальними симптомами є:

 • біль різної локалізації та інтенсивності;
 • обмежена рухливість.

Виражена клінічна картина не завжди супроводжує початкові стадії захворювань скелетно-м’язової системи. Згаяний час загрожує серйозними ускладненнями стану пацієнта (аж до інвалідизації). З цієї причини відвідування травматолога-ортопеда обов’язково при наявності будь-яких ознак дисфункції органів руху:

 • розлади рухливості суглоба – скутість, «хрускіт» (крепітація), набряклість, почервоніння, місцеве підвищення температури ( «гарячий суглоб») і т. д .;
 • оніміння кінцівок;
 • будь-які порушення постави;
 • посттравматичні ускладнення – біль або погіршення чутливості в зоні травми або прилеглих областях; контрактури; неправильно зрощені переломи і т. д .;
 • отримання травм різного характеру – розтягнення зв’язок, забиття, вивихи, підозри на перелом, укуси комах, суглобові ушкодження та ін.

Крім цього, профілактичні консультації травматолога-ортопеда доцільні для вікових пацієнтів, людей з надмірною вагою, у випадках спадкової схильності до ортопедичних захворювань.

Послуги лікарів травматологів-ортопедів клініки Nova Medical в смт. Бородянка

Вартість послуг
 • Ортопед-травматолог (дорослий)
  1 Консультація ортопеда-травматолога 360 грн.
  2 Консультація ортопеда-травматолога повторна 300 грн.
  3 Нiдлiнг. Промивання кальцинатів в сухожиллях під УЗД навігацією з параартикулярним введенням пролонгованих глюкокостероїдів місцевої дії 1800 грн.
  4 Пункція суглоба 420 грн.
  5 Внутрішньосуглобова блокада (без вартості медикаментів). Можливе використання препаратів: новокаїн 0,25%, дипроспам, гіалуронова кислота (на вибір) 600 грн.
  6 Параартикулярна блокада 600 грн.
  7 Блокада під УЗД контролем 860 грн.