Графік роботи:

Пн.-Пт.: 8.00 - 19.00

Сб.: 9.00 - 18.00

Нд.: вихiдний

Наша адреса:

смт. Бородянка вул. Центральна, 296

Наші фахівці

Дивитись всіх

Про клініку

«Нова Медікал» у Бородянці – це сучасний багатопрофільний медичний і діагностичний центр. Нашим пацієнтам надається можливість вирішити багато проблем зі своїм здоров’ям за допомогою медичного обслуговування західного рівня, не залишаючи Київської області.

Ми робимо все, щоб Вам було комфортно

  • компетентний і комплексний підхід до лікування

Колектив «Нова Медікал» складається з кращих профільних фахівців, що мають високу кваліфікацію (кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії) поряд з величезним практичним досвідом роботи. Пацієнти можуть оперативно отримати необхідні консультації лікарів в одному місці.

  • ефективне і безпечне лікувальне обладнання

Технічне оснащення клініки дозволяє в режимі амбулаторного прийому здійснювати всі необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, виконувати потрібні медичні процедури.

  • результативні перевірені методики

Ми використовуємо тільки довели свою ефективність сучасні методології лікування, рекомендації Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), а також європейські протоколи надання медичної допомоги.

  • шанобливе ставлення до пацієнтів

Персонал нашого медичного центру вважає, що Ви маєте право на краще медичне обслуговування – ми розберемося в причинах Вашого нездоров’я і запропонуємо оптимальне лікування.

  • зручний графік роботи

Ви можете звернутися до нас щодня з 8.00 до 19.00, а в суботу та неділю – з 9.00 до 18.00.

Детальніше