Повещенко Кирило Олександрович

Категорія: друга
Досвід роботи: 17 років
Відгуки:(1)
Вартість консультації:
від 500 грн.

Напрями професійної діяльності:

Професійні навички та знання:

Діагностична ендоскопія:

  • Фіброезофагогастродуоденоскопія (безболісне та швидке обстеження шлунково-кишкового тракту), планова та ургентна у дорослих та дітей.
  • Забір матеріалу для гістологічного та цитологічного дослідження та визначення H. Pylori.
  • ФГДС + тест-система ХЕЛПІЛ на визначення Helicobacter pylori.
  • Консультація за результатами ФГДС для вибору тактики лікування.

Лікувальна ендоскопія:

  • Фіброезофагогастродуоденоскопія із застосуванням лікувальної ендоскопічної лазеротерапії для загоєння ерозивно-виразкових дефектів та відновлення слизової поверхневого епітелію шлунка та дванадцятипалої кишки за короткий термін (7-10 сеансів на курс лікування). Проводжу лікувальні ендоскопії згідно з методиками Науково-дослідного інституту гастроентерології України. Застосовую унікальні методи ендоскопічного лікування захворювань стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки (всіх видів виразок, гастритів, гастродуоденітів, езофагітів, ерозивних процесів).
  • Вилучення сторонніх тіл із верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.

 

 

Татьяна Василенкова
25.07.2022

Сегодня делала здесь ФГДС (гастроскопию). Осталась очень довольна. Персонал приветливый, вежливый. Утром позвонили, предложили приехать пораньше, т.к освободилось время (было приятно). Доктор внимательный, общительный, грамотный. Всё объяснил и до и после процедуры. Процедуру провел аккуратно, толково.


Послуга:ФГДС