Нова medical - медичний центр

«Нова Медікал» у Бородянці – це сучасний багатопрофільний медичний і діагностичний центр. Нашим пацієнтам надається можливість вирішити багато проблем зі своїм здоров’ям за допомогою медичного обслуговування західного рівня, не залишаючи Київської області.

Ми робимо все, щоб Вам було комфортно

  • компетентний і комплексний підхід до лікування

Колектив «Нова Медікал» складається з кращих профільних фахівців, що мають високу кваліфікацію (кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії) поряд з величезним практичним досвідом роботи. Пацієнти можуть оперативно отримати необхідні консультації лікарів в одному місці.

  • ефективне і безпечне лікувальне обладнання

Технічне оснащення клініки дозволяє в режимі амбулаторного прийому здійснювати всі необхідні лабораторні та інструментальні обстеження, виконувати потрібні медичні процедури.

  • результативні перевірені методики

Ми використовуємо тільки довели свою ефективність сучасні методології лікування, рекомендації Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), а також європейські протоколи надання медичної допомоги.

  • шанобливе ставлення до пацієнтів

Персонал нашого медичного центру вважає, що Ви маєте право на краще медичне обслуговування – ми розберемося в причинах Вашого нездоров’я і запропонуємо оптимальне лікування.

  • зручний графік роботи

Ви можете звернутися до нас щодня з 8.00 до 19.00, а в суботу та неділю – з 9.00 до 18.00.

Наші переваги

Сучасне обладнання та найкращі спеціалісти – запорука точної діагностики та правильного лікування. Ми керуємося європейськими стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.

Використовуємо комплексний підхід та бережем ваш час. Ми зібрали все найкраще в одній клініці. Щоб отримати медичні послуги європейського рівня, вам не доведеться їздити по похмурих закладах у різних кінцях міста, стояти у чергах і тижнями чекати результатів.

Поважаємо наших пацієнтів. Ми з повагою ставимося до кожного нашого пацієнта і вважаємо, що ви маєте право на найкраще медичне обслуговування. Ми працюємо чітко та оперативно.

Спеціальні послуги

Аналізи
Детальніше
Виїзд фахівця на дім
Детальніше
Довідки
Детальніше
Ендоскопічна лазеротерапія
Детальніше
Тетяна
26.07.2022

Лікують так-щоб людина одужала та не мала ускладнень. Ніяких грошей ніхто не просить,все безкоштовно. Рекомендують препарати, які бажано приймати хворому, але це не обов'язково та за можливістю. Найкраща лікарня :)


Маша Косян
26.07.2022

Прекрасная клиника. Всегда приветливые, девушки что сидят на речепшене всегда всё подскажут. Сдавала и анализов много, узи и приём у врачей был, были всегда позитивные отзывы ч моей стороны.


Послуга:Аналізи
Дашка
26.07.2022

Була зимою на прийомі у гінеколога - врач супер - все доступно розповідала, пояснювала, відношення сподобалось - врач Білоконьська. От тільки ціни дещо завищені як для селища


Послуга:Гінеколог
Женя Глушко
26.07.2022

Був на прийомі в кардіолога. Дуже сподобалося,лікар молодець. Прийом провів професійно!!! Рекомендую!!!


Послуга:Кардіолог
Татьяна Василенкова
25.07.2022

Сегодня делала здесь ФГДС (гастроскопию). Осталась очень довольна. Персонал приветливый, вежливый. Утром позвонили, предложили приехать пораньше, т.к освободилось время (было приятно). Доктор внимательный, общительный, грамотный. Всё объяснил и до и после процедуры. Процедуру провел аккуратно, толково.


Послуга:ФГДС